Re: nincs cím 2016. február 10. 18:23 matgab Előzmény: #761135 ma is plusz 10% -on zárt a rank... Na most már csak még egy hónapig így menne, akkor már beker áron lennék...:-) Viszont a GSP-t kár volt tegnap pánikban kidobni...