Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #761135

ma is plusz 10% -on zárt a rank... Na most már csak még egy hónapig így menne, akkor már beker áron lennék...:-)

Viszont a GSP-t kár volt tegnap pánikban kidobni...