Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #760502

de mit kezdjek vele, ez már a múlt...

Ma viszont a GME meglepően szépen ment +4%, ami a piaci hangulathoz képest kíváló! :-)