Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #760356

KORS kis nyerőben ma eladva... bazzeg, ha nem 48-ért veszek anno, hanem 37-ért, akkor .... Na mindegy tegnapi állpaothoz képest ez a mai mégiscsak azt jelenti, hogy ez szép nap volt... :-))))))