Re: nincs cím
matgab Előzmény: #759177elő a farbával melyik vételemet nem írtam be azonnal?
De ha nem találsz ilyet, akkor fizetsz nekem egy üveg bort! De nem valami sz@r pancsolt osztrákot, hanem egy rendes villányit, mondjuk bock, vagy gere , günzer-t...