Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #759177

elő a farbával melyik vételemet nem írtam be azonnal?

De ha nem találsz ilyet, akkor fizetsz nekem egy üveg bort! De nem valami sz@r pancsolt osztrákot, hanem egy rendes villányit, mondjuk bock, vagy gere , günzer-t...