Re: nincs cím 2016. január 21. 20:33 Bendeguz Előzmény: #759086 sose írod be aktuálisan, mindig a faktor teljesülésekor jelzed, hogy hetekkel ezelőtt vettél/adtál valamit. tessék realtime bírni! :)