Re: nincs cím
matgab Előzmény: #758686na akkor az OTP 10%-os esésen is túl vagyunk, az Inditex-es esésen is túl vagyunk...
A faktor az még mindig a világ leghatékonyabb tőzsdei előrejelző indikátora, de hát minek citerázok én a sok szamár előtt, ha egyik sem lesz milliárdos belőle...