Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #758686

na akkor az OTP 10%-os esésen is túl vagyunk, az Inditex-es esésen is túl vagyunk...

A faktor az még mindig a világ leghatékonyabb tőzsdei előrejelző indikátora, de hát minek citerázok én a sok szamár előtt, ha egyik sem lesz milliárdos belőle...