Re: nincs cím 2016. január 6. 12:23 matgab Előzmény: #756578 33 EUR-os Inditex vételem óta az árfolyam megjárta a 33 alatti régiót, azaz a matgab faktor itt is győzött... K+S vételemet követően pedig már vagy 15-20%-ot esett az árfolyam...