Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #756578

33 EUR-os Inditex vételem óta az árfolyam megjárta a 33 alatti régiót, azaz a matgab faktor itt is győzött...

K+S vételemet követően pedig már vagy 15-20%-ot esett az árfolyam...