Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #756225

Adóoptimalizálási céllal adtam el a rank progress részvényeimből...

Ma már +15%-ban van... (Igaz +10%-nál adtam el, a tegnapi záróhoz és nem a beker árhoz képest sajnos)