Re: nincs cím 2015. december 7. 11:47 matgab Előzmény: #754840 vettem repjegyet pont két hete Szingapúrba. Ma kaptam egy hírlevelet, hogy 10%-kal olcsóbb lett... A faktor az faktor az élet minden területén...