Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #754545

gondoltam, hogy elutalok egy kis lóvét (tőkeemelés!!!) és veszek belőle egy csomó Inditexet, ha már így beesett.

Persze még nem írták jóvá a számlámon , de ma már emelkedett 2,44%-ot...