Re: nincs cím 2015. december 7. 11:37 matgab Előzmény: #754545 gondoltam, hogy elutalok egy kis lóvét (tőkeemelés!!!) és veszek belőle egy csomó Inditexet, ha már így beesett. Persze még nem írták jóvá a számlámon , de ma már emelkedett 2,44%-ot...