Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: A valódi kérdés.

exmnbs1 Előzmény: #75398

persze a helyzet rosszabb, telek csak előlegezve van, az is hitelből, a többit Fundnak kéne kifizetnie, tartozására kibocsátott váltó szept 30-án lejár, fedezete: szavazati jogok