Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

joepappa Előzmény: #741877

namost akkor azt nem értem, hogy ma drágul az olaj az SDRL-meg esik. nem sok van az ötvenes olaj figyelőmön ami esik.