Re: nincs cím
matgab Előzmény: #741844ma a PKO ment 4%-ot. Megy még 10-szer ennyit és már nullában is leszek! :-)
Még 5% és a KORS is nulla körül lesz...
Hát a rank progress is ment majdnem 1%-ot. Még egy éven keresztül csinálja ezt minden nap és akkor nulla közelében lesz... :-(