Re: nincs cím 2015. augusztus 27. 18:33 Bendeguz Előzmény: #740965 ma nagyon megy minden, mintha mindenki vissza akarna szállni :) azt mondd meg, hogy év eleje óta hogy áll a matgab-alap? plusszos?