Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #740965

ma nagyon megy minden, mintha mindenki vissza akarna szállni :)

azt mondd meg, hogy év eleje óta hogy áll a matgab-alap? plusszos?