Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #738705

emlékszem, amikor 2007-ben mexikó eladta a következő X évnyi kitermelését 130 USD-ért. Azok okosoak voltak...