Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #738704

lassan tíz dolcsi lesz az olaj hordója. tíztára , mint a 90-es években. Csak a 120 forintos üzemanyag árat nem látom a kutakon. Majd kutakodom jobban, hátha..

Itt 41-42 dollárnál van egy támasz 2008-ról...