Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Koffein Előzmény: #738583

olyan vagy mint norbi, csak azzal a különbséggel, hogy update norbi zsírt éget... amíg te, egy egy csipegetéssel, nasollással, tökeerős vállalatok vagyonát égeted el :DD