Re: nincs cím
matgab Előzmény: #738581Ütik az Apple-t 2015.08.04 16:20
Az Apple árfolyama több mint 3 százalékkal 6-havi mélypontra esett vissza. A részvény a február 23-i történelmi csúcsponthoz képest a hétfői eséssel már több mint 10 százalékkal került lejjebb, ami már hivatalosan is korrekciót jelent, részben ennek tudható be a további esés. További figyelmeztető jel volt még, hogy az árfolyam hétfőn a 200 napos mozgóátlag alatt zárt.
Mit nekem apple, mit nekem 200 milliárd dollár cash a cégben, mit nekem csúcstechnika, százmillió fős lojális marketing vezérelt ügyfélkör. Ha vettem belőle , akkor az úgy elkezd esni, mint a kő...