Re: nincs cím 2015. augusztus 3. 22:05 joepappa Előzmény: #738512 ne viccelj már egy ilyen tehetséget hagyni pocsékba menni. annyi kihasználatlan potenciál rejlik kis hazánkba használjuk ki matgabot is :)