Re: nincs cím
Spade Előzmény: #738273azért mert a pletyka miatt megveszik a jólértesültek előre a részvényt és a jó hír amikor kijön a nagy forgalomban el tudják adni a mennyiséget amit megvettek a hetek során. Persze ha qrva jó hir akkor emelkedhet tovább de általában kifúj a beleadásra