Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #731726

wincor elszállt...

Az Eli lillynek meg pont eladtam a 2/3-át, erre ma elszállt 5%-kal...

Hozom a formám...