Re: nincs cím 2015. június 4. 16:27 matgab Előzmény: #732050 Egyik számlámon találtam még egy kis Eli Lillyt... :-) Olyan , mint amikor múltkor benyúltam a zsebembe, hogy mi van benne és néhány ezrest találtam... Apró örömök teszik széppé a napot...:-)