Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #732050

Egyik számlámon találtam még egy kis Eli Lillyt... :-)

Olyan , mint amikor múltkor benyúltam a zsebembe, hogy mi van benne és néhány ezrest találtam... Apró örömök teszik széppé a napot...:-)