Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #731895

mit vegyek a magyar piacon mostanában?

Ez az ELMÜ ÉMÁSZ story jó volt, mert tuti nem lehetett rajta bukni. Most le kell tisztázódni, hogy miért mennyit fizetnek, mi marad a cégekben, maradnak-e egyáltalán a tőzsdén, mekkora lesz az eredménytermelő képességük, van bennük fantázia, de nagyon kérdéses hogy mennyi az összkép.

Graphi park: Potenciális, az elmúlt 3 évben sokat ment, most egy kis esésben van, sokat fejlődhet még, de a graphi transzparenciájában csalódtam anno a kivezetéskor.

ANY: Ez is sokat ment mostanában, jó cég, de ez is kicsit magyaros, nincs felette egy nemzetközi kontrol, politikailag is szenzitiv.

Richter: Ebből már amúgy is sok van, elég magas beker áron.

MOL-OTP: túl sokat mentek mostanában, olaj amúgy is betehet még a MOLnak, OTP meg az orosz piacra lehet érzékeny.

Rába: azt nem követem mostanában egyáltalán.

Több kereskedhető cég meg nincs is a bét-en...

vagy konvertáljak EUR-ba és USD-be ezen az árfolyamon és irány a nemzetközi vizek ezzel a pakkal is?? Majd inkább a görög para csillapodása után. Ráadásul a NYESZről nem is lehet konverátlódni...