Re: nincs cím 2015. május 29. 9:32 matgab Előzmény: #731815 ELMÜ eladva. Émász (nagyobb pakk) egyelőre még tartva... 3 hónap alatt 12%. Kicsit többre számítottam , de magas volt a beker ár sajnos...