Re: nincs cím 2015. május 27. 19:47 Janicroft Előzmény: #731745 Mégis működik a faktor! Mennyin vetted ezt? Nagyon kitáraznak belőle, átlag forgalom 2.85M db, ma pedig 53.28M db, és esett eddig 23%-ot....