Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #731739

Most miért, már az sem jó neked, ha emelkedik?

De ha azt mondod hogy olcsón adod, akkor 4300-ért átveszek tőled bármennyit...