Re: nincs cím 2015. május 21. 16:36 matgab Előzmény: #731327 Eli Lilly is nagyon jó részvény, a vételem után nem esett 10%-ot és már majdnem eléri a beker árat... Ebből a tetves LMT-ből kellene kiszállni egy 5% pluszban legalább...