Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #731327

Eli Lilly is nagyon jó részvény, a vételem után nem esett 10%-ot és már majdnem eléri a beker árat...

Ebből a tetves LMT-ből kellene kiszállni egy 5% pluszban legalább...