Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #730781

nem döglött meg, csak pihen egyet...

Tudod , mint a kakas, a viccben aki már mindenkit megdugott a baromfiudvarban, majd kezét lábát kiterítve hanyatt fekve fekszik a kakasdombján...

Odamegy hozzá a disznó: látod kiskakas én mondtam, hogy nem fogod bírni, ha az egész baromfiudvart meg fogod csinálni...

Mire a kiskakas...

Csittt, már itt köröz 10 perce a keselyű és mindjárt leszáll az is...! :-)))