Re: nincs cím
matgab Előzmény: #730486Ez a transocean egyelőre jó kis vételnek tűnik így 18,31-ről! 5% nyerő az első napon...:-)
Most sajnálhatom egy picit, hogy csak fele tőkét toltam bele, de majd akkor nyilatkozom, ha már lezártam az ügyet... Ez az olaj business hasonlít a másik nagy szenvedélyemre, a casinora, csak ott gyorsabban pörgetik a köröket...