Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #730161

transocean (RIG.US) vétel... majd möglássuk mire jó, még csak a fele pakkot vettem meg, hogy mindenképpen örüljek, akár emelkedik, akár esik! :-)