Re: nincs cím 2015. május 7. 17:03 matgab Előzmény: #730161 transocean (RIG.US) vétel... majd möglássuk mire jó, még csak a fele pakkot vettem meg, hogy mindenképpen örüljek, akár emelkedik, akár esik! :-)