Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #729878

bizonytalan vagyok , hogy mit csináljak a Lockheed-on kívül az acadia-val is...

Nem szívesen negyedelnék, de a biotech mostanában kicsit rázós...