Re: nincs cím 2015. április 30. 19:59 matgab Előzmény: #729878 bizonytalan vagyok , hogy mit csináljak a Lockheed-on kívül az acadia-val is... Nem szívesen negyedelnék, de a biotech mostanában kicsit rázós...