Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #728002

Richter VÉTEL...

Az nem lehet, hogy az ne menjen ha a rubel is erősödni fog... Célár 6000! :-) NYESZ Számlára tettem.