Re: nincs cím 2015. április 10. 20:18 Amatoregy Előzmény: #727982 Azért kiváncsi lennék egy ECB QE kontra Matgab mérkőzésre. Avagy mire elég 60 Mrd Eur a Faktor ellen.. :)