Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Amatoregy Előzmény: #727982

Azért kiváncsi lennék egy ECB QE kontra Matgab mérkőzésre.

Avagy mire elég 60 Mrd Eur a Faktor ellen..

:)