Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #724389

ma meg annak örültem, hogy megint emelkedett a

Grandvision (erre jó hosszan kellett várni mire megindult a kibocsátás óta)

a PKO

és a Rank Progress (már csak 2,5-szereznie kell és nullán leszek! :-) )

És nem esett

az ELMÜ , ÉMÁSZ, Freesoft és gyakorlatilag a richter sem csökkent.

Lori részvény meg még úgysem esett 10%-ot...