Re: nincs cím
matgab Előzmény: #724389ma meg annak örültem, hogy megint emelkedett a
Grandvision (erre jó hosszan kellett várni mire megindult a kibocsátás óta)
a PKO
és a Rank Progress (már csak 2,5-szereznie kell és nullán leszek! :-) )
És nem esett
az ELMÜ , ÉMÁSZ, Freesoft és gyakorlatilag a richter sem csökkent.
Lori részvény meg még úgysem esett 10%-ot...