Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #724382

az sztem Lorillard akart lenni :)

Az legaläbb egy jo ceg

Grandvision sem kaki, emaszban is van räcio, bär sztem az nagy kockäzat, richter sincs most rossz äron

Matgab, jo vagy te, es bärcsak olyan kitartäsom lenne, mint neked, akkor nem zavarna a -10% keresztnek