Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #724382az sztem Lorillard akart lenni :)
Az legaläbb egy jo ceg
Grandvision sem kaki, emaszban is van räcio, bär sztem az nagy kockäzat, richter sincs most rossz äron
Matgab, jo vagy te, es bärcsak olyan kitartäsom lenne, mint neked, akkor nem zavarna a -10% keresztnek