Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Janicroft Előzmény: #723659

Én figyelem folyamatosan a mekit, de még tavaly szeptemberben vettem 92,28-on, azóta fizetett 1,7 USD osztalékot is, szóval nem nézem naponta, esküszöm ezek a legjobb befektetések amiket a leghosszabb ideig meghagyok.