Re: CUR / EQM 2015. március 13. 20:45 Bendeguz Előzmény: #724105 Jah, tudom. :( Közben nézem a 19-es pakkomat és ZTS jól fest továbbra is. TWX is füles csésze, kitöréshez közel.