Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: CUR / EQM

Bendeguz Előzmény: #724091

a TBSZ-es számlát 5 év alatt letizedelte az estar és a mux. ezért nem is számolok vele már jó ideje. év végén automatikusan átvezetik a normál számlára.