Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: CUR / EQM

Greeny Előzmény: #724075

Vedd az strl-t. 0-zni simán tud, de van benne többszörözés is...

Egyelőre engem is az USD árfolyam kompenzál, szinte csak scty van minuszban, h nem korrigálom az USD erősödéssel a pozit. :) Lehet hogy rossz időpontot választottam az amcsi portfolió kialakítására (illetve biztos, mert 2009-ben kellett volna). Ki az aki megmondja, hogy az erős USD miatt meddig fog tartani ez a nagy különbség a DAX javára? ;)