Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: CUR / EQM

Bendeguz Előzmény: #724070

Lehet szomorkodni is velem, -25% a szájbakúrt seadrillen realizálva. az AEO meg a dollár viszont húzott annyit az össz portfólión, hogy ugyanott tartok, mint 3 hete. A seadrill lett az új OTP-m. Az OTP az a papír, amivel soha egyetlen fillér nyerőt nem tudtam csinálni.