Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #723698

ezt nem értem. kitört a pulykainfluenza, beesett az árfolyam. az emelkedő háromszögből is kiesett. miért vettél?