Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #723581

Mióta tartod? egy hete? kettő? ez nem időtáv, ha spekizni akarsz, használj következetes stopot. Ha befektetsz, akkor meg felesleges naponta paráznod az esésen