Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #723641nem mondtam, h. nem bullos
de egy ilyen komoly ellenállásról, ugy hogy szép hozamom volt rajta, nem kockáztatom feleslegesen
egyelőre 17 felett zárt, meglátom másodjára is képes e rá, ha igen, jöhet a 20as célár