Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #723641

nem mondtam, h. nem bullos

de egy ilyen komoly ellenállásról, ugy hogy szép hozamom volt rajta, nem kockáztatom feleslegesen

egyelőre 17 felett zárt, meglátom másodjára is képes e rá, ha igen, jöhet a 20as célár