Re: nincs cím 2015. március 9. 20:12 rbbj11 Előzmény: #723062 nekem sajnos nem érhetö el, ill csak most jutott idöm tözsdere Egyébkent ez a +22% engem nem rettent el, söt...ma is vennék még, mindjärt megnézem, egyik szolgältatonäl sem elérhetö-e