Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Koffein Előzmény: #722428

ha okosautósításban akartok utazni, inkább DLPH -t figyeljétek. én január óta nézegetem :(sajnos nézegetem), ahogy újabb csúcsokra megy... amikor elkezdtem nézegetni 68 volt, most meg 80at támadja...