Re: nincs cím 2015. március 4. 23:32 Bendeguz Előzmény: #722426 Hujuj. Minden egyes autógyártó fejleszti a saját kameráit, a Bosch kifejezetten elöl jár ebben. Ha nem lesznek felvásárlási célpont, akkor leves.