Re: nincs cím 2015. március 3. 15:53 rbbj11 Előzmény: #722186 raiff shortomat is zärtam, ki vagyunk bullosodva a piacokon, megse lesz korrekcio, amit värtam ha olcso papirt kerestek: dreamworks ujra vehetö szerintem, en vettem