Hozzászólás
GreenyNézem portfólió bővítéséhez a következő utáni célpontokat. Ha lenne szabad időtök, szívesen hallgatok véleményt.
EMC - KBC ajánlás volt, TA elég izgalmas, nem pont rövid távon, de középtávon lehet benne valami. Tegnap funda oldalt kicsit bonyolította egy hír: "Reuters: EMC decides against spinning off VMware".
VA - a virgin a tőzsdére menetelt követően fel lett húzva, és szvsz most konszolidált kicsit, van benne potenciál, de necces hogy itt 35nél megérné e mondjuk a tervezett 30-50%-os pakkal beszállni.
Rajtuk kívül még EA, ATVI és CGNX van figyelőn. Utóbbi még január közepe táján keltette fel a figyelmemet, de sajnos úgy tűnik hogy ebből a buliból egyelőre kimaradtam. De még talán folytatódhat az up, csak egy jó beszálló kellene...