Re: nincs cím
Greeny Előzmény: #721700Aúú, FOSL-t egyelőre nálam nem pálya, csak érdekelt, és át akartam futni, de a számokat benéztem.Sry.
Az olaj ára kapcsán 2015-re értettem, hogy tartósan alacsony ár. Mondjuk SDRL árfolyamát az olajjal együtt szépen lenyomták, de első blikkre a szerződésekkel kapcsolatos hírek miatt nekem egyelőre túl kockázatosnak tűnik, de ez lehet hogy csak azért van, mert nem értem a szektort.