Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Greeny Előzmény: #721594

Szia,

FOSL-től a Q4 nem volt szép, és éppenséggel nem várnak jó évet 2015 sem, sőt. Hosszabb távon gondolkodnál benne?

Az SDRL tartás alapján gondolom, hogy nem számítasz tartósan alacsony olajra, jól látom?

Vélemény a Nokia-ról? Vettem egy pakkot, sztem van benne fantázia.